CamperBees Oto Römork

Camperbees, nedir ve nasıl ortaya çıktı? İsterseniz bunu açıklayarak başlayalım. İlk gezmeye başladığımız zamanlardan beri en büyük sıkıntılarımızdan biri taşıma ve bagaj alanı sıkıntısı.

İlk zamanlar tavan sepeti aldık. Bunun kendine göre eksileri ve artıları vardı. Daha sonra kapalı portbagaja geçiş yaptık. Tabi ki bunun da eksiklikleri vardı. Aileniz büyükse ve taşımanız gereken fazlaca eşyanız varsa bunlar da yeterli olmuyor. O zamanlar ülkemizde Römork kavramını geçtim portbagaj bile yurtdışından ülkemize gezmeye gelen araçların üzerinde gördüğümüz bir şeydi.

Tavan sepeti ve portbagaj görüntü olarak hoş dursa da kullanım açısından bazı noktalarda eksiklikleri olabiliyor. Örneğin Portbagajı çıkarmak istediğiniz zaman bizim gibi yüksek kapasiteli kullandığınızda tek başınıza söküp takmanız sıkıntı oluyor. Zaten içerisine koyduğunuz eşyalarınızı indirip tekrar doldurması ayrı sıkıntı.

Bunun için daha basit ve daha fazla kapasiteli, takması sökmesi kolay olan çözümler aramaya başladık. Çekme karavanların bile yeni yeni kullanılmaya ve tanınmaya başladığı ülkemizde; hatta bir tane biz bile alıp deneyimledik, takip edenler az çok bilirler ki, yabancı sitelerde römorklere bakınmaya başladık. Daha sonraları biz bunu kendimiz nasıl üretebilirize döndü iş. Uzun bir ön çalışmadan sonra ürün yavaş yavaş oluşmaya başladı. Bu ürünü kendimiz de kullanacaktık ve öyle ticari mantık ile yapılmış bir ürün olmamalıydı. Hem cebi fazla yakmayacak, hem de aracımızın arkasına taktığımızda kafamız rahat olmalıydı.

CamperBees

Evet ürünü biraz araştırma ve ekip oluşturarak yapmayı başardık. Zaten kurulu bir şirketimiz vardı. Bu şirketimizde yer alan işinde uzman kadromuzu bu alana kaydırarak ürünleri geliştirmeyi ve ortaya çıkarmayı başardık.

Bu tarz ürünleri üretmemizdeki tüm amacımız doğaya çıkmayı seven ve bu tarz ürünlere ihtiyaç duyan kişilere bir nebze de biz destek olalım istedik. Ülkemizde bu tarz ürünleri üretebilen çok büyük ve kaliteli firmalar var. Bizim farkımız kendi ihtiyaçlarımıza göre şekillendirebiliyoruz. Çünkü bizde çoğu vaktimizi doğa da geçiriyoruz.

Ürünler hakkında ayrıntılı bilgi ve iletişim için: www.camperbees.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: