Zorluk Seviyesi: Parkur Mesafesi: 7,5 km İrtifa: 300m Hava Durumu: 10°, Orta Güneşli Bitki Örtüsü: Çam Ormanı Ulaşım: Servis veya Araç Güzergah: Lüleburgaz-Yenidibek
  • Genel Bakış
  • Gezi Rotası
  • Fiyata Dahil Olanlar
  • Fiyata Dahil Olmayanlar
  • Rezervasyon
  • Merak Edilenler

Hiçbir detay bulunamadı.

Gezi Programı

Sabah Hareket

Tarih : 5 Ocak 2020

Zaman : 08:00

Haydi Araçlara

Hareket Yerlerimiz: Bizim Yayla Şarküteri ve Otogar Işıklar

Yürüyüş Noktasına Varış

Tarih : 5 Ocak 2020

Zaman : 09:30

Yürüyüş Başlıyor

Yürüyüş başlangıç noktamıza ulaştıktan sonra yürüyüşe geçiyoruz.

Mola

Tarih : 5 Ocak 2020

Zaman : 12:00

Kısa Molalar

Yürüyüş esnasında kısa molalar verilecektir. Bu molalarda kahve, atıştırmalık yemek ve fotoğraf çekimleri ihtiyaçlar için durulacaktır.

Yemek

Tarih : 5 Ocak 2020

Zaman : 03:00

Acıktık

Yemeğimizi Yenidibek göletinin muhteşem manzarasına karşı yemeyi planlıyoruz.

Dönüş

Tarih : 5 Ocak 2020

Zaman : 17:00

Evlerimize Gidiyoruz

En geç 17:00-18:00 gibi dönüş yoluna geçmeyi planlıyoruz. Bu daha erken saatlerde de olabilir.

Ulaşım Bedeli (Servis veya Araç Yakıtı)
Yemek Ekstra Yapılacak Herşey
Please wait...

Sabah kahvaltılarınızı evde yapabilirsiniz. Evde yapmıyorsanız hareket saatine kadar yapmış olmanızda fayda var. Sizin için özel herhangi bir yerde kahvaltı için durulmayacaktır.

Öğlen yemeği için herkes yanına sevdiği yiyecekleri almalıdır. Toplu yemek veya yiyecek alımı olmayacaktır. Yanınıza yürüyüş boyunca atıştırmalıklar almanızı öneririz. Meyve ve çikolata gibi. Ana yemek için belli bir noktada durulacaktır ve ateş yakılacaktır. Ateşte kolay pişen sucuk gibi yiyecekler alabilirsiniz. Veya ekmek arası hazırlayıp evden de getirebilirsiniz. Yemek tamamen sizin ağız zevkinize kalan birşey.

Ücret sadece ulaşım için toplanmaktadır. Katılımcı sayısına göre araç ve yakıt masrafı paylaştırılmaktadır. Bunun haricinde bir ücret ödenmemektedir.

Eğer lokasyonu bulabilecekseniz tabiki kendi aracınızla katılabilirsiniz. Tercihimiz herkesin aynı araçla gelmesi. Çünkü biri erken geldi biri geç geldi sıkıntısı yaşanabilmektedir.

Her alanda kural olduğu gibi bizim yürüyüşlerimizde de bazı kurallarımız mevcut. Genelde yola çıkmadan kısa bilgilendirme yapıyoruz ama en önemli kurallarımızdan biri yürüyüş grubumuz sırasında alkol v.b şeylerin getirilmesi ve içilmesi kesinlikle yasaktır.