Kimdir ?

Limandan Etrafı Seyrediyoruz :)

Gezgin Aile Kimdir?

Gezgin aile; 5 kişiden oluşan ve gezilerini aile fertlerinin eksiksiz olarak katılım sağlayabileceği şekilde planlayan tamamen kendine has bir şekilde gezmeyi seven bir ailedir. Gezilerimizi şimdilik kendimize özel planlıyoruz. Dışarıdan çok nadir kişiler (aile olmak şartı vardır) ile gezi planlıyoruz.

Yanlış anlaşılmasın tüm zamanımızı gezmeye ayıramıyoruz. Aile bireylerinin tatil haricinde işe gitmek ve okula gitmek gibi görevleri de bulunuyor.

Gezilerimizi sürekli farklı noktaları keşfetme amacı ile planlıyoruz. Çok zorunlu olmadığımız sürece daha önce gittiğimiz yerlere gitmemeyi tercih ediyoruz. Zamanımızı yeni yerlere ayırıyoruz.

Gezi ve keşif yerlerimizi seçerken etrafta mutlaka orman, dere, göl, yayla, deniz v.b doğal güzelliklerin olmasına dikkat ediyoruz. Alışveriş mağzaları yada doğal olmayan yerlere gitmeyi pek sevdiğimiz söylenemez; zorunlu olmadıkça.

Yeme içme işlerimizi tamamen kendi imkanlarımız ile halletmeye çalışıyoruz. Çok zorunda kalmadığımız sürece gezi programı içerisinde lokanta v.b yerlere gitmiyoruz.

Barınma için şartlar uygunsa karavan ve çadır kullanıyoruz. Kamp için genelde güvenli yerleri seçiyoruz. Malum ailemizde ufak bireyler yer alıyor.

Gezilerimizin amacı güzellikleri görmek ve ailece vakit geçirmek. Bu gördüğümüz yerleri sizlerle de paylaşmaya çalışıyoruz. Diğer sosyal medya hesaplarımızda da görüceksiniz çektiğimiz ve paylaştığımız resimler o an ne görüldüyse o haliyle paylaşıyoruz. Görüntü ve şekil olması için ayrı bir dizayn yapmıyoruz. Yani yemek ortamımızı farklı yapalım, uçurum kenarına çadır atıp resim çekelim gibi bir derdimiz yok. O gün doğal ne yaptıysak onu çekip paylaşıyoruz. Amacımız herşeyi doğal haliyle göstermek.