Aksicim Doğa Güzellikleri

Yaklaşık 1 aydır siteye herhangi bir başlık eklemedik. Bu gezmediğimizden veya yeni yerler bulmadığımızdan değildi. Daha çok tam noktalarını verdiğimiz yerlerin insanlar tarafından çok kötü bir şekilde bırakılması ve bunun önüne geçmek için nokta vermeden sadece instagramda resim paylaşımı yapalım dedik.

 

Aksicim daha önceleri geldiğimiz fakat ayrıntılı gezmediğimiz bir yerdi. Buralar orman köyü olduğu için her yönü ayrı güzel. Ormanın hangi yoluna girerseni girin sizi mutlaka güzel bir alana götürüyor veya güzel bir alandan geçmenizi sağlıyor.

aksicim doğal güzellikleri

Aksicim çevresinde bulunan Kıyıköy, Saray, Balkaya ve Kızılağaç köylerinin bilinirliklerinin fazla olması nedeni ile geride kalmış. Yani insanlar en bilinen yerleri tercih ettikleri için buraları görmek ve keşfetmek genelde meraklılarına kalmış.

aksicim doğa güzellikleri

Aksicim köyü aksicim baraj göletini oluşturan derelerin arasında kaldığı için etrafta birçok su alanı bulunuyor. Orman içinden akan dereler kamp ve doğa yürüyüşçüleri için güzel mekanların oluşmasını sağlıyor.

Aksicim’de Neler Yapılabilir?

Kamp faaliyetleri yapılabilir, baraj göletinde balık tutulabilir, güzel yürüyüş rotaları oluşturulabilir, doğa fotoğrafçılığı uğraşı için güzel kareler yakalanabilir. Bu faaliyetleri genişletmek mümkün. Sadece evden doğaya adım atmak ve keşif ruhuna sahip olmak yeterli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.