Neden Kamp Yapmalıyız?

Kamp yapmak; bizleri dört duvar arasından ve şehrin sıkıcılığından, işlerin stresinden ve yoğunluğundan kurtarır. Yalnız başına, ailenle veya anlaşabileceğin arkadaş grubunla beraber yanına aldığın kamp malzemelerinle herhangi bir yere bağlı kalmadan özgürlüğün ve huzurun tadını çıkarmaya gidersin.

Neden Kamp Yapıyoruz?

Neden Kamp Yapmalıyız?

  • Doğaya Yakın Olursunuz

Birçoğumuz şehrin monoton yaşamından ve bizi psikolojik ve fiziki olarak hasta etmesinden söyleniriz ve doğada olmanın iyi geleceğini söyler dururuz. Kamp yapmaya karar verdiğinizde doğa ve vahşi yaşam ile iç içe olursunuz. Buda bizlere doğal terapi ve tedavi olur.

  • Ailemize Daha Yakın Oluruz

Şehirde teknoloji ile içiçe yaşarken aile bireyleri daha çok birbirlerinden uzaklaşmaktadırlar. Kamp yaptığınızda teknolojik bağımlılıklarımızın birçoğunu kullanamadığımız ve ya kullanmayacağımız için birbirimizle vakit geçiririz.

  • Basit Ve Sade Yaşarsınız

Modern yaşamda alıştığımız bir sürü araç ve gereçten kurtulup daha sade ve basit yaşamayı öğrenirsiniz. Bu sayede şehrin karışıklığından kurtulup ruhen ve bedenen dinlenmiş olursunuz.

  • Bağımsız Ve Özgür Olursunuz

Bir yere ve zamana bağlı bir tatil yapmaya karar verdiğiniz zaman oranın zaman çizelgesine uymak zorunda kalırsınız. Ama kamp yaptığınızda yapacağınız etkinlikleri ne zaman yapacağınıza ve nasıl yapacağınıza kendiniz karar verirsiniz. Kimseye bağlı kalmadan özgür ve bağımsız olursunuz.

Neden Kamp Yapmalıyız?

  • Paranız Cebinizde Kalır

5 yıldızlı tatil yerlerine vereceğiniz bir günlük para ile bütün bir tatilinizi kamp yaparak geçirebilirsiniz. Hatta kamp malzemelerini bile almış olursunuz.

  • Çocuklar Daha Mutlu Olur

Şehrin sıkıcılığından ve dört duvar arasında sıkılmış olan çocuklarınız doğada daha mutlu olacaklardır. Toprakla, suyla oynayan çocuklarınız hem huzurlu olacaklar hemde doğayı tanımış olacaklardır.

  • Yeni Deneyimler Yaşarsınız

Şehirde yaşamaktan ateş yakmasını bile unuttuk. Hatta hayatı boyunca hiç ateş yakmamış ve başında oturmanın insanı ne kadar iyi hissettirdiğini unutanlar ve bilmeyenler için yeni bir deneyim olacaktır. Dört duvar arasında yıldızları görmeden uyuyan bizler için zifiri karanlık ortamda yıldızları izlemek onları sanki yeni keşfediyormuşsunuz hissi verecektir.

Daha fazla vakit kaybetmeden kamp yapmaya gidin diyoruz…

Kişisel Kamp Eşyalarımız Neler Olmalı?

Kamp Çadırı Seçimi Nasıl Olmalı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.